Oferta Ubezpieczenia 21 Firm !
Najtańsze OC i AC

512 300 302

Zostaw numer, oddzwonimy !

Assistance

Informacje ogólne

Ubezpieczenia Assistance, czyli ochrona w przypadku zaistnienia kolizji ale również gdy auto odmówi nam posłuszeństwa z przyczyn usterki mechanicznej. Wiele warintów NNW posiada także ochroną takich zdarzeń zagubienie kluczyków, rozładowany akumulator ale również brak paliwa. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. 

Nasi doradcy szybko i sprawnie dobiorą najodpowiedniejszy wariant i zaproponują go w najniższej możliwej cenie.

Nasza oferta

Samochód

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu - nie ryzykuj szkody na swojej nieruchomości i ubezpiecz się. Posiadamy najszerszą ofertę na ubezpieczenia domu, z pewnością dobierzemy polisę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to bardzo ważny czynnik każdego wyjazdu. Dzięki odpowiednio skomponowanej polisie możemy ze spokojem korzystać z uroków wyjazdu mając pewność, że w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą możemy liczyć na ochroną i pomoc...masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Firmowe

Ubezpieczenie OC dla pośredników kredytu hipotecznego jest wymogiem ustawowym od dnia 21 lipca 2017 r. Wypełnij wniosek i uzyskaj wycenę. Posiadamy najniższe stawki na rynku.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Napisz do nas