Oferta Ubezpieczenia 21 Firm !
Najtańsze OC i AC

512 300 302

Zostaw numer, oddzwonimy !

Ubezpieczenia NNW

Warunki.

Ubezpieczenia NNW komunikacyjne są bardzo niedocenianym produktem. Większość klientów błednie interpretuje zasady działania tego produkty co znacząco wpływa na jego popularność. Z doświadczenia wiemy, że jeżeli jednak dochodzi do wypadku ubezpieczenie NNW bardzo się przydaje. Pamiętajmy, że ten rodzaj polisy chroni zarówno kierowcę jak i wszystkie osoby podróżujące danym pojazdem.

Polisa NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym a więc jej prawa i obowiązki zapisane są w warunkach ogólnych danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Przed decyzją o zakupie należy sprawdzić główne zapisy tam zawarte aby mieć pełną świadomość kiedy i jakiej ochrony możemy się po niej spodziewać.

Bardzo ważnym czynnikiem jest Suma Ubezpieczenia, którą deklarujemy w trakcie zawierania polisy i stanowi ona podstawę do wyliczenia odszkodowania w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego ochroną.

 

Odszkodowania.

Odszkodowanie za szkody z ryzyka Następstw Nieszczęśliwych Wypadków wyliczana jest w dość prosty sposób. Po zaistnieniu zdarzenia powinniśmy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela. Po zakończonym leczeniu likwidator szkód określi stopień uszczerbku na zdrowiu lub skieruje poszkodowanego na wizytę u lekarza Orzecznika, który indywidualnie sporządzi opinię o stopniu uszczerbku.

Jeśli już ustalimy stopień uszczerbku wyrażony procentowo, mnożymy go przez Sumę Ubezpieczenia.

Przykład: 

Uszczerbek 5,5% i SU 50000 zł

Wylicznie:

5,5% x 50000 zł = 2750 zł odszkodowani

Nasza oferta

Samochód

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu - nie ryzykuj szkody na swojej nieruchomości i ubezpiecz się. Posiadamy najszerszą ofertę na ubezpieczenia domu, z pewnością dobierzemy polisę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to bardzo ważny czynnik każdego wyjazdu. Dzięki odpowiednio skomponowanej polisie możemy ze spokojem korzystać z uroków wyjazdu mając pewność, że w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą możemy liczyć na ochroną i pomoc...masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Firmowe

Ubezpieczenie OC dla pośredników kredytu hipotecznego jest wymogiem ustawowym od dnia 21 lipca 2017 r. Wypełnij wniosek i uzyskaj wycenę. Posiadamy najniższe stawki na rynku.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Napisz do nas