Oferta Ubezpieczenia 21 Firm !
Najtańsze OC i AC

512 300 302

Zostaw numer, oddzwonimy !

Ubezpieczenie domu

Informacje ogólne

Ubezpieczenie domu to ubezpieczenie dobrowolne ale z uwagi na bardzo wysąką wartość można stwierdzić, że wręcz powinność. Cena jaką trzeba zapłacić za podstawową ochronę ubezpieczeniową naszej nieruchomości jest nieporównywalnie mniejsza niż wysokość szkody jaka może się zdarzyć. Przedstawimy czym się kierować aby odpowiednio dobrać polisę oraz co zasługuje na szczególną uwagę jeśli chodzi o wyłączenia.

Czym się kierować?

Przy ubezpieczeniu domu powinniśmy uwzględnić wszystki bardziej i mniej prawdopodobne sytuacje, które mogłyby wpłynąć na stan naszej nieruchomości. Zbytnia ufność systemom przeciwpożarowym lub antywłamaniowym może kosztować nas bardzo wiele, zabezpieczmy więc nasz dom uwzględniając odpowiednie opcje. Sprawdzając OWU sprawdźmy przede wszystki WYŁĄCZENIA, to bardzo ważne.

 

Jakie ryzyka wybrać?

Ogień i inne zdarzenia losowe – jest to ryzyko podstawowe bez którego nasz polisa byłaby raczej słaba. Nie generuje ono wysokich kosztów biorąc pod uwagę wartość nieruchomości.

Odpowiedzialność Cywilna – możnaby sądzić, że w przypadku domu jest to ryzyko bezsensowne, nic bardziej mylnego. Jeśli przechodząca obok naszego domu osoba pośliźnie się na chodniku to my jako właściciele jesteśmy odpowiedzialni za takie zdarzenie.

Kradzież z włamaniem – to ryzyko jest wyceniane przez ubezpieczycieli najwyżej i w przypadku braku zabezpieczeń antywłamaniowych będziemy musieli liczyć się z podwyższonym kosztem względem innych ryzyk. Niestety jednak najczęściej dochodzi właśnie do szkód z udziałem kradzieży z włamaniem.

Nasza oferta

Samochód

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu - nie ryzykuj szkody na swojej nieruchomości i ubezpiecz się. Posiadamy najszerszą ofertę na ubezpieczenia domu, z pewnością dobierzemy polisę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to bardzo ważny czynnik każdego wyjazdu. Dzięki odpowiednio skomponowanej polisie możemy ze spokojem korzystać z uroków wyjazdu mając pewność, że w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą możemy liczyć na ochroną i pomoc...masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Firmowe

Ubezpieczenie OC dla pośredników kredytu hipotecznego jest wymogiem ustawowym od dnia 21 lipca 2017 r. Wypełnij wniosek i uzyskaj wycenę. Posiadamy najniższe stawki na rynku.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Napisz do nas