Oferta Ubezpieczenia 21 Firm !
Najtańsze OC i AC

512 300 302

Zostaw numer, oddzwonimy !

Ubezpieczenia AC

Informacje ogólne

Auto Casco – to ubezpieczenie dobrowolne, które rególowane jest poprzez warunki ogólne danego towarzystwa.Każdy ubezpieczyciel inaczej określa zarówno zakres jak i sposób działania tego ryzyka. Dlatego też przed zakupem polisy warto zapoznać się z tymi zapisami aby mieć pełną świadomość czego możemy się spodziewać.

Na co zwrócić uwagę przede wszystkim?

Auta sprowadzone z USA, Anglii, Japonii lub Chin.

Podstawowym czynnikiem, który należy sprawdzić czy nasz pojazd w ogóle podlega ubezpieczeniu. Z naszych doświadczeń wiemy, że są klienci, którzy wykupili ubezpieczenie z przekonaniem o tym, że mają pełną polisę i składka jaką zapłacicli jest bardzo korzystna. Byli w błędzie! Dotyczy to pojazdó sprowadzonych z USA, Anglii, Japonii lub Chin. Pracownicy niektórych firm wprowadzają w bląd kierowców sprzedając im produkt w którego warunkach ogólnych jasno jest określone, że pojazdy sprowadzone z tych krajów nie podlegają ubezpieczeniu. Niestety przekonują się o tym dopiero poszkodzie i odmowie wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania.

Prawidłowe wybranie pojazdu i jego wersji wypozażenia.

Wybranie odpowiedniego modelu pojazdu oraz jego wersji wyposażenia ma bardzo duży wpływ ponieważ przy droższych pojazdach wyposażenie dodatkowe jest bardzo kosztowne i znacząco wpływa na Sumę Ubezpieczenia. Jeśli zaniżymy wartość pojazdu to ubezpieczyciel może zastosować zasadę proporcji i pomniejszyć należne nam odszkodowanie za szkodę.

Nasza oferta

Samochód

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu - nie ryzykuj szkody na swojej nieruchomości i ubezpiecz się. Posiadamy najszerszą ofertę na ubezpieczenia domu, z pewnością dobierzemy polisę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to bardzo ważny czynnik każdego wyjazdu. Dzięki odpowiednio skomponowanej polisie możemy ze spokojem korzystać z uroków wyjazdu mając pewność, że w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą możemy liczyć na ochroną i pomoc...masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Firmowe

Ubezpieczenie OC dla pośredników kredytu hipotecznego jest wymogiem ustawowym od dnia 21 lipca 2017 r. Wypełnij wniosek i uzyskaj wycenę. Posiadamy najniższe stawki na rynku.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Napisz do nas