Oferta Ubezpieczenia 21 Firm !
Najtańsze OC i AC

512 300 302

Zostaw numer, oddzwonimy !

Ubezpieczenie biura

Informacje ogólne
Ubezpieczenie biura wymaga skonkretyzowania przez ubezpieczającego wymogów jakie musi spełniać polisa. Aby określić na czym dokładnie powinniśmy sie skupić powinniśmy przede wszyskim określić wartość przedmiotów wewnątrz biura z podziałem na elementy stałe oraz ruchomości i elektronikę. Należy przygotować metraż jaki posiada nasze biuro.

Precyzyjne określenie wartości ma bardzo duże znaczenie, ponieważ w przpadku zaistnienia szkody ubezpieczyciel będzie zobowiązany do zapłacenia 100% należnego odszkodowania. Jeśli zaniżymy wartości celem obniżenia składki, ubezpieczyciel zastosuje zasady proporcji i może się okazać, że odszkodowanie zmniejszy siękilkukrotnie, a przecież nie o to chodzi.

Przyjecie do ubezpieczenia wszystkich ryzyk jaki są prawdopodobne zmniejsza ryzyko, że wprzypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą przyszłość firmy mogłaby być zagrożona.
Nie ryzykuj źle dobranej polisy. Skontaktuj się z nami.

ZA NASZĄ POMOC NIE POBIERAMY DODATKOWYCH OPŁAT!

Nasza oferta

Samochód

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu - nie ryzykuj szkody na swojej nieruchomości i ubezpiecz się. Posiadamy najszerszą ofertę na ubezpieczenia domu, z pewnością dobierzemy polisę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne to bardzo ważny czynnik każdego wyjazdu. Dzięki odpowiednio skomponowanej polisie możemy ze spokojem korzystać z uroków wyjazdu mając pewność, że w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego polisą możemy liczyć na ochroną i pomoc...masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Firmowe

Ubezpieczenie OC dla pośredników kredytu hipotecznego jest wymogiem ustawowym od dnia 21 lipca 2017 r. Wypełnij wniosek i uzyskaj wycenę. Posiadamy najniższe stawki na rynku.masna.

Voluntatem renor

Eccus antium dolor

Amet consecte

Kontakt

Dane kontaktowe

 

Napisz do nas